Další sporty

Vzkaz plný emocí! Při těch slovech Millerové se derou slzy do očí

Vzkaz plný emocí! Při těch slovech Millerové se derou slzy do očí
Zdroj: Instagram

Neexistuje na světě větší bolest než smrt milovaného potomka. Své o tom ví i slavný lyžař Bodie Miller a jeho žena Morgan, kterým před časem utonula ani ne dvouletá dcera Emeline. Že je bolest v jejich srdcích pořád obrovská, dokládá i čerstvý příspěvek Morgan na Instagramu.

Bodieho žena totiž zveřejnila hodně silný snímek z nemocnice, kde se jejich dcerku marně pokoušeli zachránit. Morgan na něm drží malou Emeline v náručí, ta už ale nejeví žádné známky života.

"Přála bych si, abych tě mohla ještě jeden den držet v náručí. Ale než ten den přijde, žij dál ve mně a dej mi sílu to zvládnout," napsala Morgan.


A vyjádřila se i přímo k situaci na fotografii, která sama o sobě řekne víc než všechna slova světa... "V ten moment jsem ještě věřila, že stále můžeš změnit svět, že stále můžeš pohnout horou.Tvoje stopa ale bude navždy otisklá na tomto světě. Miluju tě, má milovaná holčičko."

K obrovské tragédii došlo zkraje června, kdy šli Millerovi navštívit sousedy. Malou Emeline vzali s sebou, aby si tam hrála s jejich dětmi. Ta ale ve chvíli nepozornosti svých rodičů upadla do bazénu, kde se utopila. 

Související obsah


Že něco takového potkalo právě tuto dvojici, je o to děsivější, že už o jednu dítě přišla. V roce 2015 totiž Morgan potratila...

Alespoň ale mají Millerovi krásného syna a další dítě by se jim mělo narodit letos na podzim. 

fre, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události