Hokej

Fanoušci se bouří proti vedení Pardubic, za Rolinka vyhlásili bojkot!

Fanoušci se bouří proti vedení Pardubic, za Rolinka vyhlásili bojkot!
Zdroj: Profimedia

Jsou poslední, na kontě mají jen šest bodů a teď Pardubice opustil jejich kapitán Tomáš Rolinek. Fanoušci Dynama se teď bouří a chtějí jedno. Odchod vedení hokejového klubu.

A dost! Fanouškům pardubického hokeje už došla trpělivost. Jejich klub je zoufale poslední. V osmi zápasech zvládli hokejisté Dynama získat jen šest bodů za výhry nad Litvínovem a Kladnem. Jenže přišla další rána. Tomáš Rolinek opouští klub.


Kapitán mistrů světa z roku 2010 nastoupil i do této sezony s céčkem na hrudi a první zápas odehrál ve druhé lajně. Jenže v tom druhém spadl do čtvrtého útoku a ve třetím už chyběl na soupisce. Fanoušci začali spekulovat, co za odstavením kapitána stojí a po pár dnech bylo jasno.

Související obsah


Tomáš Rolinek odešel a poslal příznivcům Dynama vzkaz, ve kterém tvrdě kritizuje vedení. Fanoušky si ostrými slovy získal a ti se postavili proti vedení a v jednom se shodují. Tímhle stylem rychle stáhnou Pardubice do druhé ligy.
 

„Pod tímto vedením poprvé přemýšlím o tom, zda je to dobré, pořád chodit a fandit klukům, protože jak jinak to dát najevo? Kauza Rolinek byla poslední kapkou,“ postěžoval si jeden z fanoušků na facebooku.

Související obsah


Ostatní byli daleko razantnější a vyhlásili bojkot. Ke vzkazu navíc přidali hashtag „ZaRolase.“ Další utkání odehrají hokejisté Pardubic už dnes proti Liberci. Je otázkou, kolik diváků přijde Dynamo podpořit.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události