UFC

Pešta poslal vzkaz z nemocnice, se zlomenou čelistí musí na operaci!

Pešta poslal vzkaz z nemocnice, se zlomenou čelistí musí na operaci!
Zdroj: Instagram

Viktor Pešta nastupoval do zápasu s Michalem Martínkem jako favorit, z oktagonu ale odjel přímo do nemocnice. Odtud teď poslal fanouškům zprávu, co se vlastně stalo a prozradil, že ho dokonce čeká operace.

Byl to souboj veterána se zkušenostmi z UFC proti tvrďákovi, který o nejslavnější MMA organizaci stále bojuje. Fanoušci měli od této bitvy obrovská očekávání, po rychlém konci se ale z hlediště ozýval pískot.


Viktor Pešta totiž po necelých třech minutách souboj vzdal a fanoušci v tu chvíli nevěděli, co se vlastně stalo. Teď jim devětadvacetiletý bojovník vše vysvětlil z nemocničního lůžka.

Související obsah


„Hned v úvodní výměně jsem inkasoval tvrdý úder, který mi zlomil čelist. V tu chvíli jsem si to ještě neuvědomil, ale cítil jsem, že s mojí pusou není něco v pořádku. Nejdřív jsem myslel, že mi vyrazil zub, protože jsem cítil, že mám mezi zuby mezeru. Snažil jsem se na to nemyslet a pokračovat v zápase. Ale jak zápas pokračoval, cítil jsem víc a víc, že se mi čelist posouvá,“ vzkázal Pešta na Instagramu u fotky v nemocničním županu.
 

„V momentě, kdy jsem začal wrestlit a on mi odtlačil rukou obličej, cítil jsem, že se mi čelist rozjela úplně na volno a bylo jasné, že nemůžu pokračovat. Jsem v nemocnici a budou mě operovat. Doktorka tvrdí, že po zákroku budu stejně hezkej jako předtim. Děkuju všem za podporu a gratuluju Michalovi,“ dodal devětadvacetiletý zápasník.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Co e se vera vlastn stalo? Hned v vodn vmn jsem inkasoval tvrd der, kter mi zlomil elist. V tu chvli jsem si to jet neuvdomil, ale ctil jsem, e s moj pusou nen nco v podku. Nejdv jsem myslel, e mi vyrazil zub, protoe jsem ctil, e mm mezi zuby mezeru. Snail jsem se na to nemyslet a pokraovat v zpase. Ale jak zpas pokraoval, ctil jsem vc a vc, e se mi elist posouv. V moment, kdy jsem zaal wrestlit a on mi odtlail rukou obliej, ctil jsem, e se mi elist rozjela upln na volno a bylo jasn, e nemu pokraovat. Jsem v nemocnici a ztra m budou operovat. Doktorka tvrd, e po zkroku budu stejn hezkej jako pedtim. Dkuju vem za podporu a gratuluju Michalovi. . So what actually happened yesterday? I got my jaw broken in the opening exchange. I didnt know right at the moment but I could feel there was something wrong with my mouth. At first I thought he knocked my tooth out because I could feel there was a gap between my teeth. I tried not to think about it and kept fighting. But as the fight continued my jaw was shifting more and more. Once I engaged in wrestling exchange and he pushed my face, I could feel that my jaw shifted completely loose and it was clear that I couldnt continue. Im in the hospital now and tomorrow Ill have it surgically repaired. The doctor said I would come out just as handsome as I was before the fight. Thanks for all the support and congrats to Michal.

Pspvek sdlen Viktor Pesta (@viktorpesta),


Pro Peštu to byl v organizaci OKTAGON MMA teprve druhý zápas, hned ale dostal šanci bojovat o titulový pás v těžké váze. Ten nakonec Martínek s přehledem obhájil.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události