Skluz na Mourinha. Portugalský kouč se bolestivě chytil za nohu

Trenér Tottenhamu José Mourinho musel po středečním zápase skousnout nejenom porážku 1:2 od jeho bývalého zaměstnavatele z Manchesteru United, během utkání ho totiž navíc málem zranil záložník Daniel James.

K incidentu došlo ve 13. minutě. Tottenham v tu chvíli prohrával po gólu Rashofrda už 0:1 a Mourinho tak zběsile u postranní čáry dirigoval svoje mužstvo. V tu chvíli však došlo kousek od něj ke skluzu Harryho Winkse na Daniela Jamese, po kterém se fotbalista United svalil na nohu portugalského trenéra a Mourinho měl co dělat, aby neskončil na zemi. I tak se však bolestivě chytil za pravé lýtko a odkulhal zpátky na lavičku.

Jeho Tottenham pak sice do poločasu dokázal srovnat, ale ve druhé půli znovu úřadoval anglický útočník v dresu Rudých ďáblů. Rashford nejdříve vybojoval penaltu, kterou sám i chladnokrevně zakončil. Mourinho tak musel i přes svoje zklamání z prohry, uznat schopnosti dvaadvacetiletého fotbalisty a sám pak pogratuloval i United za jejich zaslouženou výhru.