Vanessa Bryant

První slova po tragédii: Zdrcená Vanessa Bryantová promluvila

První slova po tragédii: Zdrcená Vanessa Bryantová promluvila
Zdroj: Profimedia

Vdova po zesnulé basketbalové ikoně Kobe Bryantovi poprvé od nedělní tragédie napsala vzkaz všem lidem, kteří posílali kondolence a podporovali její rodinu v těžkých chvílích.

Vanessa Bryantová se stala vdovou poté, co její manžel Kobe Bryant zemřel při nehodě soukromé helikoptéry. Vanessa přišla i o svou dceru Giannu a nyní bude sama vychovávat tři dívky.
 

První slova dokázala napsat až po čtyřech dnech od tragédie a je zřejmé, jak zdrcená ztrátou svých nejbližších je.
 

„Moje holky i já chceme poděkovat milionům lidí, kteří nám během těchto těžkých chvil projevili podporu a lásku. Děkuji za všechny modlitby, rozhodně je potřebujeme. Jsme úplně zničené náhlou ztrátou mého milovaného manžela Kobeho - úžasného otce našich dětí a mojí krásné, milé Gianny, milující, přemýšlivé a úžasné dcery, která byla tak skvělou sestrou Natalie, Bianky i Capri.

Související obsah


Jsme zároveň zdrcené tím, že i další rod
iny v neděli ztratily své blízké a sdílíme jejich zármutek.

Zobrazit pspvek na Instagramu

My girls and I want to thank the millions of people whove shown support and love during this horrific time. Thank you for all the prayers. We definitely need them. We are completely devastated by the sudden loss of my adoring husband, Kobe the amazing father of our children; and my beautiful, sweet Gianna a loving, thoughtful, and wonderful daughter, and amazing sister to Natalia, Bianka, and Capri. We are also devastated for the families who lost their loved ones on Sunday, and we share in their grief intimately. There arent enough words to describe our pain right now. I take comfort in knowing that Kobe and Gigi both knew that they were so deeply loved. We were so incredibly blessed to have them in our lives. I wish they were here with us forever. They were our beautiful blessings taken from us too soon. Im not sure what our lives hold beyond today, and its impossible to imagine life without them. But we wake up each day, trying to keep pushing because Kobe, and our baby girl, Gigi, are shining on us to light the way. Our love for them is endless and thats to say, immeasurable. I just wish I could hug them, kiss them and bless them. Have them here with us, forever. Thank you for sharing your joy, your grief and your support with us. We ask that you grant us the respect and privacy we will need to navigate this new reality. To honor our Team Mamba family, the Mamba Sports Foundation has set up the MambaOnThree Fund to help support the other families affected by this tragedy. To donate, please go to MambaOnThree.org. To further Kobe and Giannas legacy in youth sports, please visit MambaSportsFoundation.org. Thank you so much for lifting us up in your prayers, and for loving Kobe, Gigi, Natalia, Bianka, Capri and me. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #Family

Pspvek sdlen Vanessa Bryant (@vanessabryant),Momentálně nenacházíme slova, která by mohly popsat naši bolest. Opravdu mě těší, že vidím, jak byli Kobe i Gigi tak hluboce milovaní. Bylo nám požehnáním, že jsme s nimi mohly žít naše životy. Přála bych si, aby tu byli navždy. Bylo to naše krásné požehnání, které bohužel tak brzy skončilo.

Související obsah


Nejsem si jistá, kam se budou ubírat naše životy po těchto událostech, nedokážu si zatím představit život bez nich. Ale každý den se probouzíme a snažíme se jít dál, protože Kobe a naše holčička Gigi se na nás dívají a svítí na cestu. Naše láska k nim je nekonečná, nesmírná. Jen bych si přála, abych je mohla obejmout, políbit a požehnat jim. Nechat si je tady navždy.

Zdroj: Profimedia

Děkujeme, že jste se s námi podělili o své pocity, váš smutek a podporu. Žádáme vás nyní, abyste nám dali i respekt k soukromí, které budeme potřebovat k nalezení cesty v této nové realitě.

Související obsah


Na počest sportovní Team Mamba family založila nadace Mamba Sports Foundation fond MambaOnThree, aby pomohla podporovat ostatní rodiny postižené touto tragédií.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události