Biatlon

Důkazy, že jsou Koukalovi spolu? Hlas, auta u domu i ručníky na terase!

Důkazy, že jsou Koukalovi spolu? Hlas, auta u domu i ručníky na terase!
Zdroj: TN.cz / Profimedia

Gabriela Koukalová se snaží, seč může, ale odpovědi na to, zda je stále s manželem Petrem spolu, nepřichází. A to už jí před víkendem došla šťáva a dokonce se byla o víkendu proběhnout pod dozorem svého muže. Jenže fanoušci stále chtějí, aby také něco sdělil Petr.

Poslední záznam o tom, že jsou Petr a Gabriela Koukalovi spolu, proběhlo médii díky televizní soutěži Stardance - Když hvězdy tančí. I tam ale Petr Koukal neposbíral moc bodů. Své ženě držel palce jen jedinkrát, ač se snažil zaujmout udělenou „desítkou“.


Od 3. listopadu byste společné fotografie Gabriely a Petra hledali marně. A když přišly bulvární listy s tezí o domluveném rozchodu a chystaném rozvodu, začala být bývalá biatlonistka na sociálních sítích zase aktivní.Nejdříve prozradila, že se svým manželem rozchodila projekt mateřského centra Elánek, další dny pak ale pálila příspěvky o tom, jak jí došla šťáva, když jela za maminkou do Jablonce.


Nakonec se ale objevilo video, jak společně s nadějným 16letým badmintonistou Honzou Janoštíkem polyká tréninkové porce. „Opět jsem překvapila sama sebe, když jsem se dívala na toto video. Zjistila jsem totiž, že jako bývalá vrcholová sportovkyně neumím vůbec správně a technicky běžet,“ glosovala video.
 
„Jak to máte s manželem,“ přiletěl hned jeden z prvních dotazů ve fóru u instagramového příspěvku. A je fakt, že fanynky Gabrielu brání. „Není to lehce nevhodná a osobní otázka?“ přišla odpověď.
 

Související obsahLidé se jednoduše ptají, proč Petr Koukal zmizel z fotek a není také na videu, že prý by to byl důkaz. Ti, kteří neznají jeho hlas prostě nevěří, že burcuje právě on. „Hop! Pojď, pojď, pojď! Šlapej, šlapej, hop, hop, hop. Stop!“ ozývá se od kamery.
 

Zdroj: TN.cz


Fakt ale je, že běžecký trénink proběhl v lesoparku Dražovka v Hořovicích, tedy nedaleko bydliště Koukalových a ne v Jablonci, odkud Gábina pravidelně postovala fotografie.

Důkazem, že přes víkend byli Koukalovi opravdu spolu mohou být i dvě zaparkovaná auta v nově postavené vile, nebo ručníky pohozené na gauči na terase.

Související obsahTak jako tak Petr Koukal možná bude mít nějaký důvod, proč zmizel z dohledu médií. Dokonce zmizely už i příspěvky z jeho instagramu.

Zdroj: Profimedia
TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události