Biatlon

Koukalová radši odlétá pryč od problémů, bojí se upálení

Koukalová radši odlétá pryč od problémů, bojí se upálení

Velký skok pro člověka, ještě větší pro Gabču. Bývalá biatlonistka musela v posledních dnech čelit spoustě dotazů a spekulacím v bulvárních listech na její rozpadající manželství s Petrem Koukalem. Dvojnásobná mistryně světa se tak rozhodla, že před tradičním pálením čarodějnic radši odlítne a použila k tomu pěknou momentku na Instagramu.

Fanoušky po celé republice a možná i mimo ní určitě zajímá, jestli jejich sportovní hvězda prožívá stále šťastné manželství s jiným sportovcem, bývalým badmintonistou Petrem Koukalem.

Spousta důkazů totiž tvrdí, že hvězdný pár už spolu není a samotní manželé to nechtějí telefonicky nijak komentovat, respektive ani neodpovídají na zvídavé telefonáty.


Gabriela Koukalová tak své pocity a emoce vyjadřuje výhradně skrze sociální sítě. Nejdříve představila projekt soukromé školky Elánek, kde na propagační fotce spokojeně pózuje po boku manžela Petra.
 

Související obsah


 

Následně zase zveřejnila video, kde trénuje fyzičku s talentovaným badmintonistou Honzou Janoštíkem a její drahý jim přitom údajně dělá časomíru, což však fanoušek může poznat jen z hlasů „Hop! Pojď, pojď pojď" a dalších burcujících slov.
 

Související obsah 

Nyní tak 30letá bývalá biatlonistka pro změnu ukázala, že by nejradši chtěla od mediální masáže odletět někam daleko, aby se vyhnula i podle jejich slov případnému upálení, vzhledem ke čtvrtečnímu svátku čarodějnic.

Předvedla přitom i technicky hodně povedený skok, za který by se nemusela stydět ani kdejaká profesionální atletka.

Otázkou zůstává, zdali se jí podaří případně odletět, na což by se jí určitě hodilo i koště, nebo zůstane mezi námi a třeba nám opět trošku poodkryje tajemství okolo jejího manželství.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události