šipky

Šipkař Sedláček se představí v prestižním turnaji! Znovu narazí na Crosse

Šipkař Sedláček se představí v prestižním turnaji! Znovu narazí na Crosse
Zdroj: PDC

Nejlepší český šipkař Karel Sedláček se nakonec zúčastní PDC Unibet Home Tour. Jediný tuzemský hráč, který drží profi kartu v PDC, nahradil Nizozemce Derka Telnekese, který se z rodinných důvodů nezúčastní.

Jednačtyřicetiletý Sedláček (110. hráč žebříčku PDC) bude startovat ve skupině 21. V ní změří síly s Belgičanem Dimitrim van den Berghem (28. hráč na žebříčku PDC), Skotem Williamem Borlandem (104. na žebříčku PDC) a také se světovou čtyřkou Robem Crossem, kterého Sedláček v únoru při Players Championship 4 porazil.

 

Turnaj, do kterého zasáhne 96 hráčů, kupříkladu úřadující mistr světa Peter Wright či světová trojka Gerwyn Price, už začal před několika dny. Ze čtyřčlenné skupiny vždy postupuje jen vítěz. Zatím jsou známi vítězové 20 z 24 skupin.

Sedláček do streamovaného turnaje, který každý závodník absolvuje doma, vstoupí přibližně ve 21 hodin, kdy vyzve Van den Bergha. O necelých 40 minut později se utká s Borlandem a přibližně ve 23 hodin pak i s Crossem. Zápas se hraje na pět vítězných legů.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události