Zápasnický ostrov má první datum! Muradov však UFC plánům nevěří

Zápasnický ostrov má první datum! Muradov však UFC plánům nevěří
Muradov promluvil o Zápasnickém ostrově Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

UFC se konečně vrátilo do svého domovského města Las Vegas, kde se již 7. června uskuteční další galavečer. Nicméně fanoušci čekají, kdy se uskuteční Zápasnický ostrov, který si organizace připravila jako záložní lokaci, a který přitáhl tolik pozornosti. Dana White prozradil, že by se tak mohlo stát již brzy.

Několik týdnů UFC lákalo na záhadnou lokaci, která by měla vyřešit problémy způsobené koronavirovou krizí. Ostrov přitáhl pozornost fanoušků i zápasníků a šéf organizace znovu napjaté očekávání přiživil.

 

„První zápasy na Zápasnickém ostrově budou pravděpodobně 27. června,“ prozradil prezident UFC, který je připravený se na ostrov odstěhovat, v podcastu Talk to Talk.

Související obsah

Kdo se na prvním galavečeru na tajuplné lokaci představí, White neprozradil. Ale na 27. června je zatím plánovaný event, který by měl zakončit duel dvou lehkých vah Dustin Poirier vs. Dan Hooker.
 

„Něco vám o tom ostrově řeknu. Je to nesmyslně drahé, a ještě víc šílené. S ohledem na bezpečnostní omezení a naše plány je téměř nemožné to uskutečnit. Ale já slibuju, že to dokážeme,“ pokračoval White.
 

Kde onen Zápasnický ostrov leží, je neznámé. Objevily se zprávy o mezinárodních vodách a plánech dopravit na místo všechny účastníky soukromými letadly. Nicméně první Uzbek v UFC i hrdý reprezentant České republiky Machmud Muradov šíleným plánům nevěří.

Související obsah

Den po narození dcery promluvil s televizí Nova. Během rozhovoru se zmínil i o Zápasnickém ostrově, který podle něj nedává smysl.
 

Muradov se vyjádřil o Zápasnickém ostrově:


Ačkoli Dana White podle všeho v záhadnou lokaci věří, a i přes obrovské náklady si slibuje finanční profit, Mach je k jeho plánům skeptický: „Na co potřebují ostrov, když mohou pořádat turnaje u sebe, zadarmo.“
 

Muradov naráží na skutečnost, že UFC po dlouhých dvou měsících konečně dostalo povolení od Nevadské státní atletické komise a může své akce pořádat ve vlastním sportovním centru Apex. Tam má organizace veškeré potřebné zázemí.

Související obsahApex bude již 7. června hostit UFC 250. V hlavním zápase se představí dvojnásobná šampionka Amanda Nunesová, která bude titul pérové váhy bránit proti Felicii Spencerové. Dále se v kleci představí Cody Garbrandt či Sean O‘Malley.

Zdroj: Nova Sport

UFC 250 sledujte v neděli 7. čevna ráno živě od 4:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonali Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.