Hokej

Hala nebo hotel! Hokejisté budou sedm dní v izolaci

Hala nebo hotel! Hokejisté budou sedm dní v izolaci
Zdroj: Profimedia

Prosincový Channel One Cup proběhne v podobném režimu jako listopadový turnaj Karjala. Všechny zápasy bude hostit Moskva, čeští hokejisté podstoupí opakované testy na koronavirus a stráví sedm dní v bublině. Čas budou trávit jen v hale nebo v hotelu.

Ve čtvrtek 17. prosince odstartuje druhý podnik letošního Euro Hockey Tour. Česká reprezentace měla původně sehrát úvodní duel v Helsinkách, jenže pandemie koronaviru plány pozměnila. Češi vyzvou Finy v Moskvě, kde všechny výpravy stráví celý turnaj.

Program národního týmu bude hodně podobný jako v listopadu. Nedojde na tradiční pražský sraz, hokejisté a členové realizačního týmu ve svých zemích podstoupí testy na koronavirus a v pondělí 14. prosince odcestují do Moskvy. Po příjezdu je čekají další testy, pokud budou negativní, mohou se druhý den zapojit do tréninku.

Související obsah

Hokejisté stráví v Moskvě sedm dní v režimu tzv. bubliny. V hotelu bude pro každou výpravu připraveno jedno patro, hráči a členové výprav se mohou pohybovat jen tam a v Ledovém paláci. Zápasy budou řídit rozhodčí z pořadatelské země, stejně tak tomu bylo v průběhu listopadového turnaje Karjala.

Čeští hokejisté sehrají úvodní utkání ve čtvrtek 17. prosince proti Finsku, v sobotu 19. prosince je čeká zápas s ruskou sbornou a den poté zakončí akci střetnutím se Švédy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události