UFC

Odporné a zahanbující, kritizuje UFC rozhodčí zápas 240kilového obra

Odporné a zahanbující, kritizuje UFC rozhodčí zápas 240kilového obra
UFC rozhodčí Marc Goddard zkritizoval zápas ruské organizace | Zdroj: koláž tn.cz / Twitter Caposa, Instagram Marc Goddard

Zatímco o víkendu v Las Vegas probíhal UFC galavečer, v Rusku se konal turnaj "Our Business", na kterém se proti sobě postavili muž a žena. Pohlaví však nebylo jediné, co aktéry odlišovalo. Jejich váhový rozdíl byl totiž neuvěřitelných 180 kg. Organizace za extravagantní zápas sklidila kritiku od uznávaného rozhodčího.

Šílená podívána se naskytla ruským fanouškům bojových sportů. Bloger Grigory Chistyakov, jehož díky 240kilové postavě nelze přehlédnout, se v kleci střetl s o 180 kilogramů lehčí Darinou Madzyukovou.Zápas skončil již v prvním kole. Poté, co princezna bojovnice přečkala prvotní nápor rádoby úderů a doslova ustála soupeřovu nadváhu, potvrdila rčení "na váze nezáleží". Obra srazila pravým hákem k zemi a následně jej zasypala sérií tvrdých úderů. Chistyakov si sám řekl o ukončení zápasu.
 

VIDEO: Chistyakov (240 kg) vs. Madzyuková (63 kg):Zápas přitáhl rozporuplnou pozornost a obletěl svět. Šou si vzal na mušku Marc Goddard – dlouholetý UFC rozhodčí, který během kariéry zhlédl stovky zápasů, ale takovou přehlídku bizarnosti ještě neviděl.

Související obsahTen připomněl, jak dlouhou cestu MMA ušlo. Sport, na který se dříve nahlíželo jako na pouhou rvačku, je nyní jeden z nejsledovanějších na světě a takovéto duely jej jen vrací zpět.
 

“S tímto se potýkáme v roce 2020. Proti tomuhle bojujeme, zatímco se objevují takovéto negativní konotace. Všem outsiderům a kritikům, tohle je MMA. Hanba, odpornost a hrůza,“ shrnul duel Goddard.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události