Esport

Velký úspěch! Čeští SINNERS pronikli do nejlepší světové třicítky

Velký úspěch! Čeští SINNERS pronikli do nejlepší světové třicítky
Zdroj: sinners.gg

Český herní tým SINNERS pronikl do nejlepší světové třicítky podle renomovaného esportového portálu HLTV.org. Tento cíl si domácí celek stanovil na začátku roku, ale po příchodu hvězdných posil ho splnil již během prvního měsíce letošního roku.

Střílečka CS:GO je jednou z nejoblíbenějších esportových her, což dokazuje obří sledovanost a vysoce profesionální zázemí. I v České republice se v posledních letech objevují plně profesionální týmy, kdy se hráči mohou soustředit výhradně na hraní samotné hry. Vypadá to, že se investice začínají vyplácet.

 

Loni SINNERS Esports opanovali česko-slovenskou scénu, když vyhráli všechno, čeho se zúčastnili. Do nové sezony vstoupila sestava posílená o veterána Tomáše "oskara" Šťastného se zkušenostmi z týmů světové špičky. Právě Oskar spolu s novým trenérem Ketuborem přinesli okamžité zlepšení výsledků a SINNERS velmi brzy začali konkurovat předním evropským celkům.

 

Související obsah

 

Cesta SINNERS odstartovala tažením na Vulkan Fight Series, kde obsadili druhé místo, když ve finále prohráli proti třináctému celku světa z Gambit Esports. Výhry proti týmům jako HellRaisers nebo Dignitas znamenaly také razantní posun ve světovém žebříčku, kde hned po prvním úspěchu pokořili hranici TOP 40.

 

Tento první skok byl nečekaný, ale SINNERS na něm dokázali stavět a postupně zvládli výborné výsledky opakovat. Česká jednička si v různých mezinárodních turnajích za poslední týden opět připsala několik vítězství a dokázali si poradit proti EC Kyiv, SG.pro, Lilmix a dvakrát Sangal Esports.

 

Související obsah

 

Sérii výher podpořil odpočet bodů nejbližších konkurentů a historický milník TOP 30 byl pokořen. Lepšího umístění dosáhli v historii pouze eXtatus, kteří ve své nejlepší formě dokázali dosáhnout 28. místa. Pokud ale SINNERS budou pokračovat v dosavadních výkonech, velice brzy mohou překonat i tuto metu.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události