Esport

Šest kol, šest výher! Esuba září v národní LOL lize

Šest kol, šest výher! Esuba září v národní LOL lize
Zdroj: esuba.eu

Český herní tým eSuba válcuje ligu Hitpoint Masters v nejoblíbenější online hře League of Legends. Po šesti kolech hráči eSuby zatím nepoznali chuť porážky a osamostatnili se tak na první pozici.

V průběhu posledních dvou týdnů probíhaly úvodní hrací kola ligy Hitpoint Masters. Aktuálně je dohráno šest ze čtrnácti kol. Nejlépe se prezentuje eSuba, která má nakročeno k 12. domácímu titulu. I s novou sestavou tým zatím drží pozici česko-slovenské jedinčky a chce region znovu reprezentovat na mezinárodním klání European Masters.

Vedoucí tým táhnou zejména zkušení borci Filip „Hiro” Nguyen a Radovan „Rufus” Moravec, kteří se v týmu udrželi z minulé sezony, po níž tým opustila hned trojice hráčů. Skvěle se ale zapracovali i mladí nováčci Sacrifice a Sajator a sestavu uzavřel Adiss, který se loni představil v dresu současných největších konkurentů eSuby. 

Hlavním favoritem splitu byli přitom před začátkem sezony SINNERS, kteří poskládali hvězdnou a sehranou soupsiku, která byla složena z prověřených jmen. Zatím to ale vypadá, že se sestava potřebuje dostat do herní pohody, jelikož z šesti kol vyhráli jen čtyřikrát. Příjemně naopak překvapuje nováčkovská sestava z Inside Games, která zatím prohrála jen jednou, navíc právě proti eSubě. 

Související obsah

Liga se hraje vždy ve čtvrtek a v neděli. Čtvrteční sedmé kolo ukončí první polovinu základní části a zápasem týdne bude jednoznačně souboj SINNERS proti eSubě. Tento duel bude možné sledovat od 20 hodin na twitch.tv/hitpointcz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události