MMA

Rozzlobený Jon Jones: Limitovaná edice tenisek s kapkou krve je už moc

Rozzlobený Jon Jones: Limitovaná edice tenisek s kapkou krve je už moc
UFC zápasník Jon Jones Zdroj: Profimedia

UFC zápasník Jon Jones vyrazil do boje proti "Satanovým teniskám". Limitovaná edice slavného modelu Nike s kapkou krve ho rozohnila natolik, že chtěl všechny své boty na protest spálit.

Raper Lil Nas X, který stojí za hitem Old Town Road, v kolaboraci s newyorskou lokální firmou vydal vlastní speciální edici tenisek Nike. Jeden pár modelu Air Max 97 z limitované řady 666 kusů inspirovaný peklem i samotným Satanem vyjde na více než 22 tisíc korun.


 

Ale cena černých tenisek s pentagramem a rudými doplňky není to, co přitáhlo pozornost veřejnost. Každá bota obsahuje kapku lidské krve, která je smíchaná s červeným inkoustem v ně bubliny v podrážce boty.

A krev obsahující ďáblova edice slavných tenisek neušla ani Jonu Jonesovi, který se netají hlubokou vírou v boha. “Zítra ráno spálím všechny své boty Nike. Už nikdy mě neuvidíte, jak nosím tyhle blbostí,“ napsal rozzuřený křesťan na Twitter.
 

Boj proti slavné značce sportovní mody však neměl dlouhé trvání. Jones a všichni ostatní rychle zjistili, že firma za novou speciální edicí nestojí. Satanův model je kolaborací zmíněného rapera a brooklynského studia MSCHF. Nike navíc v pondělí oznámil, že na tvůrce je podána žaloba, která by měla, co nejrychleji zastavit objednávky.
 

A plán společnosti na očistu vyšel, tedy alespoň v očích UFC zápasníka Jona Jonese. “Ok, už vím o té žalobě. Jsem rád, že Nike za tou kravinou nestojí,“ vyjádřil se k botám znovu Jones.

Související obsah

Kromě bot Jones řeší svou budoucnost v UFC. Může mít zápas s novým šampionem Francisem Ngannouem v těžké váze, pokud sleví ze svých finančních nároků. Bývalý král polotěžké váhy však vyčkává, znovu se chytl se šéfem organizace Danou Whitem a dokonce se objevila žádost o propuštění z UFC.


Z polotěžké váhy do těžké se nedávno vrátil také UFC veterán Darko Stošič. Ten při KSW debutu uspal soupeře tímhle kladivem:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události