Fotbal

Cala se trestu za údajný rasismus asi vyhne, vedení ligy nemá důkazy

Cala se trestu za údajný rasismus asi vyhne, vedení ligy nemá důkazy
Zdroj: Profimedia

Stejně jako v případě Ondřeje Kúdely i ve Španělsku se nadále řeší údajný rasismu, ke kterému došlo během ligového utkání mezi Cádizem a Valencií. Vyšetřování španělské La Ligy však zatím nenašlo žádné potvrzující důkazy, že se měl obránce Juan Cala dopustit rasistického chování vůči Mouctarovi Diakhabymu.

Nedělní zápas mezi Cádizem a Valencií vyvolal spoustu diskuzí. Během prvního poločasu došlo k incidentu, při kterém měl Cala z Cádizu rasisticky urazit Diakhabyho a francouzský obránce následně i s celým týmem Valencie odešel na protest do šaten.

Následně se hosté na trávník po 25 minutách vrátili, ale Diakhaby už seděl na střídačce.


Související obsah


 

Juan Cala, který se měl dopustit rasistické poznámky, všechny obvinění popřel. Nicméně jeho chování prověřuje i vedení španělské fotbalové ligy.


Související obsah"Po rozboru všech dílků, které jsme měli k dispozici, můžeme konstatovat, že se nenašel žádný důkaz o tom, že by Juan Cala použil směrem k Mouctaru Diakhabymu výrazy, z nichž je obviněn," stojí v prohlášení La Ligy, která měla prověřit veškeré televizní a digitální záznamy.


Související obsah


 

Vyšetřování však nadále probíhá. To kauzu okolo Ondřeje Kúdely prověřuje UEFA a obránce Slavia dostal za svůj údajný rasismus zatím stopku na jedno utkání: >


Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události