Ostatní sporty

Van Gerwen je nadále v čele. Peter Wright už s jistotou nepostoupí

Předposlední kolo základní části šipkařské Premier League je u konce. A vyřešilo další otázku ohledně postupu a nepostupu. Už s jistotou do semifinále nepostoupí Peter Wright. V čele se nadále drží Michael van Gerwen.

Jako první se proti sobě postavili Jonny Clayton a Peter Wright. Velšan rychle získal soupeřův brejk a vedl 3:1 a 5:3. Jenže pak přišly chvíle skotského borce. Snakebite uhrál pět legů v řadě a zvítězil 8:5.

Do druhé zápasu naskočili James Wade a Dimitri van den Bergh. Hned v úvodu si oba hráči sebrali navzájem podání, což se oběma borcům povedlo ještě jednou. K vidění byly hodně kvalitní šipky, ve kterých oba borci měli průměr přes sto. Nakonec se rozešli smírně 7:7.

Související obsah

Stejným výsledkem dopadl souboj mezi Garym Andersonem a Nathanem Aspinallem. I zde si oba šipkaři dvakrát vzali podání a každý si do tabulky připsal bod.

Na závěr přišel souboj mezi Portugalcem Josém de Sousou a Michaelem van Gerwenem. Až do stavu 4:4 byli oba hráči na servisu parádní. Jenže The Special One následně dva své prohrál a vzal si pouzej eden brejk zpátky. Nakonec se van Gerwen mohl radovat z vítězství 8:6.

Související obsah

Právě slavný Holanďan je ve vedení s 21 body. Druhý Aspinall má o dva body méně a třetí je právě portugalský šipkař s 18 body. Všichni tři mají jistý postup do semifinále.

O poslední volné místo se popere Clayton a van den Bergh. Což bude úplně poslední souboj druhé fáze Premier League. A vy vše můžete sledovat živě na Nova Sport 2 a Voyo.

Van Gerwen je v čele Premier League už od úterního kola:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události