MMA

Další exhibice? Královna UFC do ringu vyzvala Kim Kardashianovou

Kim Kardashianová a Amanda Nunesová (vlevo)
Kim Kardashianová a Amanda Nunesová (vlevo) Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Po vzoru Logan Paul vs. Floyd Mayweather se na obzoru rýsuje další exhibice, která by i přes jasný výsledek měla vydělat miliardy. Zápasnice Amanda Nunesová vyzvala celebritu Kim Kardashianovou.

Všechno začalo nevinou poznámkou šéfa UFC Dany Whitea. "Pokud jsou lidé dost hloupí na to, aby za to utráceli peníze, tak pak jsou ty peníze hlupáků zasloužené," komentoval proběhlý boxerský duel a pokračoval: "Představte si, kdyby Kim Kardashian chtěla bojovat s Amandou Nunesovou, jak velký by takový zápas mohl být?“


 

A Nunesová (21-4), která v UFC drží titul jak bantamové, tak pérové váhy a všeobecně je považována za nejlepší zápasnici všech dob, se nahozené udice chytla. "Hej Kim Kardashianová, pojďme na to. LOL," vyzvala lvice jednu z nejznámějších celebrit světa.

Zdroj: Profimedia

 

Kardashianová, zatím 227 milionům fanoušků odpověď neposkytla.  Žena rapera Kanye Westa, jež se mimo jiné proslavila modelingem a svými křivkami, které ráda dává na obdiv, zřejmě nemá potřebu měřit své schopnosti mezi provazy.
 


 

Ostatně to už jednou vyzkoušla během charitativní akce a při vstupu mezi provazy ukázala značnou dávku odvahy, rány do obličeje jí ale zkrátka nechutnaly. Záznam Kim Kardashianové v ringu zde.


Související obsah
Snad každému je jasné, že takový duel by po sportovní stránce mnoho nenabídl, ale díky obrovské popularitě rodiny Kardashianových by rozhodně přitáhl obrovskou pozornost, která by převýšila kdejaký profesionální zápas.
 

 

VIDEO: Nedávno se v exhibici vrátil Mike Tyson. Podívejte se na sestřih zápasu s Royem Jonesem Jr.:
 
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události