EURO 2020

Giroud se opřel do spoluhráče, ten se urazil. Nepřihrává, říká kanonýr

Giroud se opřel do spoluhráče, ten se urazil. Nepřihrává, říká kanonýr
Zdroj: Profimedia

V kabině největšího favorita na výhru evropského šampionátu to pořádně vře. Útočník londýnské Chelsea Olivier Giroud pomluvil hvězdného spoluhráče Mbappého, který se urazil. Vše se stalo po přátelském utkání s Bulharskem.

Před úvodním utkáním proti Německu řeší francouzská kabina velký problém. Útočníci Olivier Giroud a Kylian Mbappé jsou rozhádání, a to po rozhovoru, který zkušenější hráč dával po utkání s Bulharskem. Francie porazila Bulharsko naprosto hladce 3:0 a Giroud se hned dvakrát prosadil.


Podle francouzských médií ale řekl, že by tým mohl být efektivnější, kdyby Mbappé více přihrával. To hvězdného útočníka rozčílilo a dokonce požádal o mimořádnou tiskovou konferenci. Uznávaný kouč to ovšem odmítl a snažil se konflikt uklidnit.

Související obsah

Mbappé reagoval slovy, že občas má podobný pocit. "Že jsem mu tehdy a tehdy nepřihrál? Sám mám v zápase několikrát stejný pocit, že jsem také v dobré pozici a přihrávka nepřijde," reagoval Mbappé, kterého čeká již druhý velký turnaj.

Mladého hráče PSG nejvíce vytočilo, že Giroud tyto věci říká do médií, ale osobně o tom vůbec nepromluvil. "Nemám problém se o tom pobavit s kýmkoliv ze spoluhráčů. Olivier ví, kde mě v kabině hledat," řekl rázně Mbappé.

VIDEO: O Mbappého má delší dobu zájem Real Madrid, jenž buduje nový stadion:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu EURO 2020

Důležité Události