EURO 2020

Hrdina Holeš: Nejlepší zápas v životě, rozplýval se záložník Slavie

Hrdina Holeš: Nejlepší zápas v životě, rozplýval se záložník Slavie
Zdroj: Profimedia

Hrdinou osmifinálového zápasu mezi Českem a Nizozemskem se stal záložník Tomáš Holeš. 28letý fotbalista ze Slavie Praha vstřelil gól, navíc druhou branku připravil pro Patrika Schicka a stal se hráčem zápasu.

"Je to neskutečné. Splněný sen. Určitě to byl můj nejlepší zápas života, navíc na Euru a za český národní tým,“ rozplýval se Holeš, který také zářil z atmosféry v Puskás aréně, kde bylo dost českých fanoušků.

"Na tribuně jsme měli hodně českých fanoušků. Bylo to skvělé a moc jsem si ten zápas užil," prozradil český záložník.


Související obsah

Tomáš Holeš se také vyjádřil k červené kartě pro Matthijse de Ligta: "Určitě nám to vyloučení pomohlo. Do té doby to bylo vyrovnané utkání. Pak jsme ale věděli, že můžeme dominovat a také skórovat. Nakonec se to povedlo ze standardní situace," dodal fotbalista Slavie.


Související obsah

Pochopitelně nadšený byl i kouč Jaroslav Šilhavý. "Zdali to byl nejlepší výkon národního týmu? Jsme ve čtvrtfinále Eura, tak jednoznačně. Předtím jsme také vyhráli důležité zápasy v kvalifikaci a ve skupině, ale tohle je vrchol. Navíc jsme porazili favorita v klíčovém utkání, takže opravdu skvělý výkon," uzavřel kouč českého týmu.
V dalším zápase se Česko střetne s Dánskem. Bude se hrát 3. července na stadionu v Baku.


Dánsko se může spolehnout na vynikající fanoušky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události