EURO 2020

Italové vzpomněli na spoluhráče: Věnovali mu ocenění a pózovali

Italové vzpomněli na spoluhráče: Věnovali mu ocenění a pózovali
Zdroj: koláž tn.cz / Twitter @EURO2020

Italové věnovali výhru nad Španělskem svému spoluhráči Leonardu Spinazzolovi, který se zranil ve čtvrtfinále s Belgií. Útočník Chiesa mu dokonce věnoval cenu pro hráče utkání a po postupu se se spoluhráči fotili s jeho dresem.

Velice smolný osud potkal krajního obránce Leonarda Spinazzolu ve čtvrtfinálovém utkání s Belgií. Poranil si totiž achillovku a na turnaji dohrál. Fanoušci Spinazzolu považovali za jednoho z nejlepších hráčů letošního šampionátu.

Jeho spoluhráči jej mezitím vyvolávali v letadle na cestě z úspěšného čtvrtfinále. Po semifinálovém utkání mu dokonce útočník Federico Chiesa věnoval cenu pro nejlepšího hráče, kterou vyhrál. 

"Ocenění pro hráče utkání věnuji Leonardovi, stejně tak vítězství. Dnes večer by nám pomohl, ale tyto věci se ve fotbale stávají. Doufám, že ve finále dosáhneme zadostiučinění,“ pronesl Chiesa, který dal první gól Itálie v semifinálovém utkání. 

Související obsah

Vítězství zkušenému obránci věnoval i brankář Donnarumma, který vychytal důležitou penaltu Álvara Moraty. "Je neuvěřitelné, jak se nyní cítím. Chci si tento moment užít se spoluhráči a výhru věnuji Leonardovi. Před utkáním nám poslal vzkaz," pronesla jedna z posil PSG.

Jeho spoluhráči po utkání pózovali na fotografiích právě s dresem svého kamaráda a spoluhráče. Ten fandil doma společně se synem, na sociálních sítích se šířilo video, kde zpívají společně hymnu. 

VIDEO: Faulům čelí Lionel Messi, který je s Argentinou ve finále Copa América:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události