EURO 2020

Angličané v boji proti vlastnímu svazu, podají stížnost na bezpečnost

Angličané v boji proti vlastnímu svazu, podají stížnost na bezpečnost
Zdroj: Profimedia

I týden po konci evropského šampionátu se stále řeší chování anglických fanoušků, kteří v Londýně vytvořili naprostý chaos. Někteří jedinci dokonce vběhli do Wembley bez zaplacení a rozpoutalo se i několik rvaček. Do boje se vydávají i sami reprezentanti.

Řádění před i po konci evropského finále nebralo konce. Fanoušci vběhli bez zaplacení na stadion a létaly pěsti, v přesile bylo k vidění i kopání do lidí na zemi. Angličtí fanoušci se doslova zbláznili. 

Napadnut byl například otec Harryho Maguira a jezdec formule Lando Norris byl dokonce okraden o své drahé hodinky přímo na ulici skupinkou příznivců Albionu. Šílené obrázky obletěly svět.

Související obsah

Velkou vinu nese údajně svaz anglického fotbalu, jenž nezajistil bezpečí a pořádek na stadionu. Stížnost na mateřskou organizaci chystají i reprezentanti, jejichž rodiny nebyly podle jejich slov v bezpečí. 

Anglie ve finále šampionátu na domácí půdě nezvládla pokutové kopy a na úspěch z velkého turnaje může nadále čekat. Po patnácti letech se radovali Italové. 

VIDEO: Fanoušci Anglie navíc v petici požadovali opakování finále:  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události