LOH Tokio 2021

Tohle nevypadá dobře! Další nakažený v české olympijské výpravě

Další špatná zpráva dorazila z Tokia. Pozitivní test na koronavirus měl trenér volejbalistek Simon Nausch. Rakouský kouč, který trénuje duo Markéta Nausch-Sluková - Barbora Hermannová, byl zatím umístěn do izolace mimo olympijskou vesnici.

„Bohužel jsme se ráno probudily do téhle hodně smutné informace. Simon musel do izolace a my čekáme, co s námi bude,“ řekla pro Radiožurnál Sport Markéra Nausch-Sluková. 

Pro český plážový volejbal to může být velká rána. Existuje zde totiž velké riziko nakažení, což by v tomto případě mohlo znamenat konec pro dvojici Nausch-Sluková - Hermannová na olympijských hrách. Zatím je jisté, že Nausch bude chybět na prvním utkání svých hráček. 

„Nakazit se může kdokoli, rozhodně nejsme v podobné situaci sami. Alespoň je znát, že pravidelné testování funguje a zachytí pozitivní případy hned v počátku. Je to pro nás nepříjemné, ale vypořádáme se s tím,“ řekl šéf výpravy Martin Doktor pro oficiální web olympijského týmu.

Obě plážové volejbalistky byly také v pořadu Nastavený čas:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Everton slaví po obratu udržení, Chelsea remizovala s Leicesterem

Fotbalisté Evertonu nezažili úplně nejlepší sezonu a stále jim hrozil sestup. Doma s Crystal Palace Toffies prohrávali již 0:2, ale ve druhém poločase otočili a nakonec se radují z kýženého udržení. Ve zbylých zápasech Burnley remizovalo 1:1 a o záchranu bude na dálku bojovat s Leedsem v posledním kole. Chelsea doma hrála 1:1 s Leicesterem.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Novým trenérem Jablonce je David Horejš

Fotbalisty Jablonce povede v nové sezoně David Horejš. Čerstvě pětačtyřicetiletý trenér po sedmi letech skončil v A týmu jihočeského Dynama a nově povede Severočechy, které by rád dostal zpět na vyšší příčky tabulky. O podobě jeho realizačního týmu se rozhodne v nejbližších dnech.