Romelu Lukaku

Lukaku dovedl Chelsea k výhře, úspěšný byl také Arsenal. Král zatím nenastoupil

Romelo Lukaku se raduje z gólu Zdroj: Profimedia

Velice nabité je čtvrté kolo Premier League, které jako trhák nabídne obnovený debut Cristiana Ronalda v Manchesteru United. V prvním zápase Crystal Palace hostil Tottenham a připravil mu první porážku v ročníku Premier League. Arsenal naopak poprvé vyhrál, raduje se i Manchester City. West Ham bodoval.

Start utkání mezi Crystal Palace a Tottenhamem nebyl přitom vůbec zajímavý. První vzrušení přišlo ve druhém poločase, kdy na jeho začátku Tanganga atakoval Zahu a vznikla velká mela. Nakonec oba hráči dostali žlutou kartu, první jmenovaný byl nicméně o pár minut později stejnak vyloučen.

Góly začaly padat až po sedmdesáté minutě. Nejdříve se z penalty prosadil Wilfried Zaha a následně přišel skvělý debut Odsonneho Edouarda. Po pár sekundách skóroval a v nastavení přidal svůj druhý gól v zápase.

​Arsenal se v utkání dvou posledních týmů konečně zvedl a díky Aubameyangovi vyhrál 1:0. Stejným výsledkem triumfoval Manchester City na hřišti Leicesteru. West Ham s Coufalem a Součkem v základní sestavě hrál bez branek na hřišti Southamptonu. Král do zápasu nezasáhl. Po čtyřech kolech vede Manchester United, jenž vyhrál díky Ronaldovi 4:1.

Jako poslední šla do hry Chelsea, kterou čekala Aston Villa. Úspěšnou obnovenou premiéru zažil belgický snajpr Romelu Lukaku, jenž se prosadil v prvním i druhém poločase. Jeden gól dal při jednoznačné výhře 3:0 také Mateo Kovačič.