Americký fotbal

Skandál v NFL. Trenér si užíval taneček s mladou dívkou, teď mu hrozí vyhazov

Velký skandál řeší zámořská NFL a trenér týmu Jacksonville Jaguars Urban Meyer. Do světa totiž uniklo video, kde se 57letý zkušený univerzitní kouč oddává odvážným tanečkům s neznámou dívkou v baru. Meyerovi kvůli tomu hrozí vyhazov.

Sám Urban Meyer se už k uniklým záběrům vyjádřil: "Bylo to hloupé. Neměl jsem se dostat do takové pozice."

K inkriminovanému momentu došlo v Columbusu, kam přijel ženatý kouč navštívit svá vnoučata poté, co jeho tým prohrál v nedalekém Cincinnati s místními Bengals 21:24. 

Následně ho měla podle slov Meyera oslovit v tamním baru skupina mladých lidí, která se s ním chtěla fotit a vyzvala ho k tanci. Na uniklém videu, je pak vidět, jak se mu jedna z dívek otírá o klín. "Pokoušeli se mě vytáhnout na taneční parket a kroutili se kolem mě. Měl jsem prostě odejít," sype si 57letý kouč popel na hlavu.

Související obsah

Nad trenérem Urbanem Meyerem, který vede v NFL svůj první tým, se tak nyní stahují mračna. K incidentu se vyjádřil i majitel týmu Jacksonville Jaguars Shad Khan: "Celou záležitost jsem už s Urbanem řešil. Jeho chování je neomluvitelné," prohlásil Khan, jenž následně kouče prozatím ve funkci podržel, musí si však znovu získat důvěru u fanoušků a samotných hráčů.

Související obsah

Celou situaci navíc pro Meyera komplikují dosavadní výsledky týmu. Jaguars totiž prohráli úvodní čtyři zápasy v sezoně. Naposledy právě proti Cincinnati Bengals 21:24, přestože v polovině zápasu vedli 14:0, a patří jim tak zatím poslední místo v americké konferenci NFL.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Americký fotbal

Důležité Události