Voráček dvakrát asistoval a rozhodl nájezdy, bodoval také Zacha

Jakub Voráček v dresu Columbusu Zdroj: profimedia.cz

Nedělní program NHL nabídl spíše odpolední zápasy amerického času a do hry šla jen třetina všech celků. V utkání Devils a Blue Jackets si připsal dvě asistence Jakub Voráček, jeden bod měl také Pavel Zacha. V Anaheimu se pak přepisovala historie.

Jakub Voráček se vrátil do Columbusu a v dresu mužstva z Ohia mu to zatím vedle Patrika Laineho šlape. Proti Devils přihrál na branku Olivera Bjorkstranda i zmiňovaného finského snajpra. V nájezdech byl poté jediným hráčem, kterému se povedlo proměnit trestné střílení. Na straně poražených zapsal jeden bod Pavel Zacha.

Anaheim hostil na domácím ledě trápící se Montreal. Po dvou třetinách byl stav vyrovnaný, ale poté domácí celek skóroval ve třetí části dvakrát a zapsal další výhru. Na rozhodující trefu asistoval Ryan Getzlaf, jenž se stal nejproduktivnějším hráčem v historii Anaheimu, překonal legendárního Selänneho.

​Ve zbylých nočních zápasech si Los Angeles poradilo na domácím ledě s rozjetým Buffalem v poměru 4:2, nováček ze Seattlu pak ztratil utkání s Rangers v poslední desetiminutovce, rozhodující branku vstřelil elitní obránce Adam Fox, výhru pečetil Barclay Goodrow.