Hokej

Karlovy Vary jsou v karanténě. Extraliga odkládá další zápas

Karlovy Vary jsou v karanténě. Extraliga odkládá další zápas
Karlovarský Tomáš Mikúš | Zdroj: Profimedia

A je to tu zase. Do karantény míří další extraligový celek. Zástupci karlovarské Energie na svých stránkách uvedli, že testy odhalily čtrnáct pozitivních případů nákazy covidem-19. Hráče i realizační tým tak čeká pětidenní izolace.

Covid-19 před nedávnem kosil jeden extraligový celek za druhým, pak se nejvyšší česká soutěž vrátila do rozjetých kolejí. Jen se ale znovu rozběhla, už se řeší další nakažený tým. Karanténu tentokrát absolvují hokejisté Karlových Varů. Testy v klubu totiž odhalily čtrnáct pozitivních případů. Krajská hygienická stanice tak nařídila karanténu.

V neúplném složení naskočila Energie už do páteční bitvy s Kometou. Několik hráčů absentovalo kvůli viróze. Pondělní duel s Libercem už ale musel být odložen. O náhradním termínu kluby budou jednat.

Související obsah

Karlovarští by se měli vrátit na led příští pátek, kdy vyzvou Hradec Králové. A půjde jim o hodně, v poslední době se jim daří a momentálně figurují v tabulce Tipsport extraligy na poslední postupové příčce pro předkolo play-off.

Kvůli koronaviru byl zrušen také slavný Spengler Cup:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události