MMA

Procházka má potvrzený zápas v UFC. Galavečer se uskuteční v Singapuru

Procházka má potvrzený zápas v UFC. Galavečer se uskuteční v Singapuru
Zápasník Jiří Procházka | Zdroj: profimedia.cz

Galavečer UFC 275 i s českým zápasníkem Jiřím Procházkou je oficiálně potvrzený. Souboj o titul v polotěžké váze obstará právě Procházka, jenž se utká s držitelem pásu Gloverem Teixeirou. Druhým vrcholem pak bude titulový zápas Valentiny Ševčenkové, která se střetne s Tailou Santosovou.

UFC 275 se odehraje 11. června 2022 na krytém stadionu v Singapuru. Do jihovýchodní Asie se tak poprvé stěhuje UFC PPV (Pay-Per-View pozn. red.) akce a poprvé se zde také odehraje titulový souboj.

V tomto případě hned dva. Jakýsi předkrm nabídne zápas bojovnice muší váhy Valentiny Ševčenkové, která bude bránit pás proti Brazilce Taile Santosové. Na stejné kartě se pak objeví také duel střední váhy mezi Marvinem Vettorim a Robertem Whittakerem.

Na zlatý hřeb večera se pak mohou těšit čeští fanoušci. O titul v polotěžké váze totiž bude usilovat zápasník Jiří Procházka, jenž se střetne s aktuálním šampionem Gloverem Teixeirou.

Související obsah

​Procházka se měl původně představit už na UFC 274 v květnu, nakonec ale došlo na přeložení titulového souboje na pozdější galavečer. "Trochu nám to zasáhlo naplánovanou přípravu, ale stejně jako s Reyesem, kdy byl zápas z února přesunut na květen, si s tím dokážeme poradit. Ani nehodnotím, jestli je to výhoda, nebo nevýhoda. Prostě se s tím dokážeme vyrovnat a nehroutíme se z toho," komentoval změnu po přeložení trenér a manažer českého bojovníka Martin Karaivanov.

Český MMA zápasník Jiří Procházka si také zahrál v hudebním videoklipu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události