Hokej

Hvězdu hokejového Toronta přepadli lupiči. Vytáhli pistole i nůž a ukradli auto

Hvězdu hokejového Toronta přepadli lupiči. Vytáhli pistole i nůž a ukradli auto
Hokejista Toronta Mitch Marner. Zdroj: Profimedia.cz

Kanadský hokejový útočník Mitch Marner nezažívá úplně dobré období. Ještě ani nestačil rozdýchat vyřazení od Tampy v play-off NHL a už musí řešit další problém. Pouhé dva dny po konci sezony byl totiž okraden. Neznámí útočníci v kuklách hrozili jemu a jeho přátelům pistolí a nožem a nakonec odjeli ve forvardově autě, které jim pod pohrůžkami násilím musel vydat.

Nejdřív přišel o možnost obtěžkat nad hlavou Stanley Cup, pár hodin poté se musel rozloučit i s vlastním autem. Jedna z největších hvězd hokejového Toronta Mitch Marner byl totiž okraden. 

Dva dny poté, co jeho Maple Leafs padli s Tampou a skončila pro ně sezona, se útočník údajně vydal se svým kamarádem do kina. Tam ho přepadla skupinka tří maskovaných mužů, kteří mávali pistolemi a nožem a chtěli, aby jim vydal své auto. Marner neváhal a svůj Range Rover jim vydal. O incidentu informovala torontská policie, která také uvedla, že zloději nejspíš vůbec nevěděli, koho okrádají. 

Že to byl právě Marner, kdo se stal obětí zločinu, potvrdilo i PR oddělení Toronta. "Můžeme potvrdit, že Mitch Marner byl nešťastnou obětí přepadení. Při incidentu nebyl zraněn a klub i Mitch jsou vděční za podporu torontské policie," stojí v prohlášení na twitteru. 

Související obsah

​Čtyřka draftu z roku 2015 prý sice byla po přepadení otřesená, teď už by měla být v pořádku. Zloději ale zatím nebyli dopadeni. 

Takhle se Marner nedávno předvedl na ledě, kde ukázal souhru s Čechem Kämpfem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události