MS v hokeji 2022

Dominantní Finové nedali Britům šanci. Tým Suomi nadělil soupeři kanára

Hokejisté Finska slaví vstřelenou branku Zdroj: profimedia.cz

Hokejisté Finska si po prohře se Švédskem na mistrovství světa v hokeji dokonale spravili chuť proti Velké Británii. Tým Suomi nasázel soupeři šest gólů a zvítězil jasně 6:0.

Finové v minulém zápase nestačili na svého severského souseda a se Švédskem padli 2:3 po samostatných nájezdech. Proti outsiderovi skupiny B Velké Británii to ale byla jiná písnička.

Hokejisté Finska nechtěli od začátku ponechat nic náhodě a po první třetině vedli 2:0. Další dva góly pak přidali ve druhé časti. Stejný scénář měla i třetí třetina, ve které hráči Suomi upravili skóre na konečných 6:0.