šipky

Svou úroveň nesnížím, vtipkuje šipkař van Gerwen o přestupu do Manchesteru

Svou úroveň nesnížím, vtipkuje šipkař van Gerwen o přestupu do Manchesteru
Michael van Gerwen Zdroj: Lawrence Lustig/PDC

Michael van Gerwen je už ve 33 letech hrající legendou šipek. Nyní však dokázal, že kromě sportovních výkonů nezkazí ani srandu. Na twitteru zareagoval na fórek, že by měl být posilou fotbalového Manchesteru United.

Do příští sezony povede slavný Manchester United nový trenér Erik ten Hag. Nizozemský kouč plánuje velkou přestavbu, při které nezůstane kámen na kameni. Očekává se příchod i odchod celé řady jmen, a Rudí ďáblové jsou proto i terčem vtípků.

Twitterový účet Paddy Power proto v žertu sdílel "žhavou novinku", že přestupovým terčem je celá řada hráčů a na závěr i Wesley Sneijder, který už ukončil kariéru, šipkař Michael van Gerwen a hudebník Tiesto.

Trojnásobný mistr světa v šipkách tento vtípek nenechal bez odpovědi. "Já jsem hráč Ligy mistrů, svou úroveň nebudu snižovat," odmítl svůj přestup do věhlasného klubu. A reakce nizozemského šipkaře fanoušky nadchla. Jeho odpověď okomentovalo přes tisíc lidí a lajků nasbíral přes 90 tisíc.

Související obsah

​Důvod k dobré náladě Mighty Mike rozhodně má. Třináctého června vyhrál Premier League, kde za triumf získal odměnu ve výši 8 milionů korun, a poté podstoupil plánovanou operaci pravé ruky, kterou hází. Zákrok prý proběhl v pořádku a už tento pátek večer se van Gerwen zúčastní turnaje Dutch Darts Masters.

Premier League MVG vyhrál letos už pošesté:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události