Fotbal

Messiho kariéra v PSG se chýlí ke konci, píší v Argentině. Čeká se velký návrat

Messiho kariéra v PSG se chýlí ke konci, píší v Argentině. Čeká se velký návrat
Lionel Messi | Zdroj: Profimedia

Sedminásobný vítěz Zlatého míče Lionel Messi se prý příští rok v létě po skončení smlouvy v PSG vrátí do Barcelony. Tvrdí to argentinská novinářka Veronica Brunatiová, která je rovněž blízkou přítelkyní Messiho rodiny. Pokud se její slova vyplní, fanoušci Barcelony budou moci začít slavit.

Lionel Messi měl v PSG pomalý rozjezd. Minulá sezona se mu nepovedla úplně podle jeho vlastních standardů, kdy ve 26 zápasech francouzské ligy vstřelil pouhých šest gólů. Alespoň částečně si to kompenzoval v počtu asistencí, kterých přidal čtrnáct. 

Letošní ročník je ale úplně o ničem jiném. V Ligue 1 nastřílel už pět branek, na což mu stačilo devět zápasů. Gólových nahrávek má na svém kontě sedm. Navrch se mu daří i v Lize mistrů, kde ve dvou zápasech vstřelil jeden gól a na další přihrál. 

https://twitter.com/verobrunati/status/1577307082184876033?s=20&t=ONEeGmarHNuAFxDZUZp_Zw

Jeho angažmá v Paříži se ale chýlí ke konci, alespoň to zmínila argentinská novinářka Veronica Brunatiová. "1. července 2023 bude Lionel Messi hráčem Barcy," napsala stručně. Argentinskému útočníkovi totiž končí o den dříve dvouletá smlouva, kterou podepsal loni v létě. 

Související obsah

​Rozpadla by se tak extrémně silná trojice ve složení Neymar, Kylian Mbappé a Lionel Messi, naopak ofenzivní síla Barcelony by ještě vzrostla. Robert Lewandowski by dostal exkluzivní servis, díky kterému by jeho kanonýrské schopnosti ještě více vygradovaly. 

PSG ve šlágru v Ligue 1 porazilo Lyon:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události