Fotbal

Lodivod Xabi vysekl poklonu Hložkovi: Jsem s ním velmi spokojený

Lodivod Xabi vysekl poklonu Hložkovi: Jsem s ním velmi spokojený
Adam Hložek v souboji s Axelem Witselem. Právě proti Atléticu zaznamenal první asistenci v Lize mistrů | Zdroj: Profimedia.cz

Český fotbalový talent Adam Hložek se začíná prosazovat v německém Leverkusenu a možnou zásluhu na tom má i nový kouč týmu Xabi Alonso. Ten navíc naposledy někdejšího hráče Sparty pořádně chválil.

Minulý víkend měl v lize první asistenci, kterou zapsal i v zápase proti Atléticu Madrid v Lize mistrů. Bodovým přispěním tak pomohl svému celku ke dvěma remízám 2:2. Bayer se postupně zvedá a český talent si začíná zvykat na ten nejlepší světový fotbal. 

Proti Atléticu naposledy správně vyzval ke skórování Diabyho, který se ve vápně prosadil. "V Madridu odehrál Hložek velmi dobrý zápas a pomohl nám. Jsem s ním spokojený v defenzívě i ofenzívě," řekl trenér Xabi před zápasem s Lipskem.

Související obsah

"Víme, že Adam Hložek dokáže přesvědčit technikou a taktikou," dodala španělská fotbalová ikona.

Šanci ukázat se má Hložek již v sobotu 29. října, kdy se Leverkusen představí na hřišti zvedajícího se Lipska. To na svém stadionu naposledy přehrálo slavný Real Madrid. Přidá Adam Hložek třetí asistenci v řadě a potvrdí dobrou formu? 

Podívejte se na první asistenci Adama Hložka ve slavné Lize mistrů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události