Tenis

Je to gentleman. Djokovič přerušil trénink, aby pomohl cizí ženě s kufrem

Je to gentleman. Djokovič přerušil trénink, aby pomohl cizí ženě s kufrem
Tenista Novak Djokovič | Zdroj: Profimedia.cz

Tenista Novak Djokovič ukázal, že má srdce na pravém místě. Během běžeckého tréninku v pařížském Parc de Bercy totiž zahlédl taškami a kufrem ověnčenou ženu, která měla plné ruce práce, aby vše unesla. Srbské superstar se dámy zželelo a se zavazadly jí pomohl. Projevil se tak jako opravdový gentleman.

Běžel okolo, viděl a pomohl. Novak Djokovič je momentálně v Paříži, kde se připravuje na turnaj ATP, do kterého vstoupí už brzy proti vítězi duelu mezi Schwartzmanem a Cressym.

I přes tvrdý trénink ale srbská hvězda ukázala, že ani ve chvíli, kdy piluje formu, nepatří k těm, kdo nevidí napravo ani nalevo. Během výklusu v Parc de Bercy totiž populární "Djoker" zahlédl ženu, jež nesla spoustu tašek, batoh a kufr. Hvězdnému tenistovi to nezůstalo lhostejné, a tak dámě s kufrem pomohl. 

Aby nevyšel z tréninkového tempa, vzal zavazadlo a rychlým krokem ho odnesl pěkných pár set metrů tam, kam si žena řekla. Předvedl tak moc hezké gesto a ukázal se jako gentleman. 

Související obsah

​Pod Eiffelovkou bude Srb usilovat o třetí turnajový titul v řadě. Na přelomu září a října totiž triumfoval v Tel Avivu, poté opanoval i podnik v Astaně a teď si brousí zuby na další trofej. Navíc bude obhajovat prvenství z loňska, kdy ve finále porazil Huberta Hurkacze 2:1 na sety.

Novak Djokovič letos opanoval i legendární Wimbledon, po výhře fanouškům házel tenisáky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události