MMA

Šok pro hvězdu MMA. McGregora srazilo auto. Mohl jsem být mrtvý, řekl

Šok pro hvězdu MMA. McGregora srazilo auto. Mohl jsem být mrtvý, řekl
Conor McGregor míří k soudu v Blanchardstownu | Zdroj: Profimedia.cz

Hvězdný MMA zápasník Conor McGregor zažil hodně perné chvíle. Při jízdě na kole ho totiž porazilo auto. "Mohl jsem být mrtvý. Díky bohu ale ještě nebyl můj čas," uvedl populární fighter z Dublinu na sociálních sítích, kde o incidentu informoval své fanoušky. Řidič ho ale prý kvůli slunci neviděl.

Světová superstar bojových umění zažila nebývalý šok. Conor McGregor si vyjel na projížďku na kole a málem se z ní nevrátil. Slavného Ira totiž srazilo auto. "Mohl jsem být mrtvý. Díky bohu ještě nebyl můj čas," uvedl na svých sociálních sítích, kde zároveň popsal, jak k dopravní nehodě došlo. 

Řidič auta, jenž karambol způsobil, bojovníka neviděl kvůli slunci, a ten tak po srážce letěl k zemi. "Jel plnou rychlostí a já dostal ránu zezadu. Děkuji za zápasy a judo. To, jak jsem dopadl, mi zachránilo život," přiznal, co mu podle něj pomohlo k tomu, že se mu nic vážného nestalo. Byl především otřesený a utržil pár drobných ran.

Viník byl z celé situace hodně nešťastný, McGregor ho ale uklidnil. "Všechno dobré. Nedělej si s tím starosti," řekl mu proslulý fighter. Muže ale alespoň požádal o odvoz domů a o incidentu ihned zpravil veřejnost, kterou neochudil ani o fotky zničeného kola. 

Související obsah

​Jeho fanoušci na děsivou story okamžitě reagovali. Někteří se děsili a jiní mu vyjádřili podporu. "Jsem rád, že jsi v pořádku," shodla se velká skupina jeho příznivců. "Zvládl to velmi dobře," nechal se slyšet další.

Takhle odnášel Conor McGregor svoji svěřenkyni z boje:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události