Řidička na Třebíčsku havarovala, jejího tříletého syna přepravil vrtulník do brněnské nemocnice .
Zraněním matky (43) a jejího tříletého syna skončila ve čtvrtek ráno dopravní nehoda u Domamil na Třebíčsku. Ženu ošetřili v třebíčské nemocnici, dítě dopravil záchranářský vrtulník do Brna, uvedla policejní mluvčí Marcela Lavická.
Třiačtyřicetiletá žena za volantem Peugeotu 306 ve čtvrtek ráno nezvládla řízení mezi obcemi Meziříčko a Domamily.
"Při jízdě se pravděpodobně plně nevěnovala řízení vozidla a vyjela do silničního příkopu, kde havarovala. Řidička byla se zraněním převezena do nemocnice k ošetření, její tříletý syn byl letecky transportován do nemocnice v Brně," uvedla mluvčí
Dechová zkouška u řidičky neprokázala přítomnost alkoholu, škoda na autě byla vyčíslena na padesát tisíc korun.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz