APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Dělníci na Znojemsku vykopali bombu z války! Hrozil výbuch

Dělníci na Znojemsku našli při výkopu nevybuchlou ruskou munici. Mysleli si, že jde o válečné bomby!

Pyrotechnik zasahoval v obci Skalice na Znojemsku, kde pracovníci našli při výkopových pracích nevybuchlou starou munici. Agenturu Mediafax o tom ve čtvrtek informovala znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Událost se stala v posledních dnech. "Hlídka vyjela na oznámení dělníků, že našli předmět připomínající válečnou bombu. Policisté zjistili, že na místě leží dva kusy munice dlouhé 40 centimetrů," popsala Drahokoupilová.


ČTĚTE TAKÉ:

Na pohřbu vybouchla BOMBA. 31 mrtvých!

Podle policejních specialistů to byly protipancéřové náboje ruské výroby. Pyrotechnik odvezl munici k odborné likvidaci.

klab, tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz