Kofein

Chcete žhavější sexuální život? Trik spočívá v jednom šálku!

Chcete žhavější sexuální život? Trik spočívá v jednom šálku!
Zdroj: Thinkstockphotos

Lékaři varují, že vypití více než čtyř šálků kávy denně, může být nebezpečné. Nadměrné množství kofeinu v těle totiž způsobuje neklid, třes, podrážděnost, nespavost a žaludeční nevolnost. Ale dva šálky kávy denně mohou znamenat učiněný zázrak pro výkon muže v ložnici.

Dva šálky kávy denně zlepší sexuální výkon mužů, bez ohledu na jejich hmotnost nebo krevní tlak, potvrzuje to studie, kterou vědci z Texaské univerzity provedli na vzorku 4000 dobrovolníků, píše web telegraph.co.uk. 

Výzkum odhalil, že muži, kteří pili dva šálky kávy denně, měli o 42 procent menší pravděpodobnost, že onemocní erektilní dysfunkcí. Trochu nižší výsledek - 39 procent měli muži, kteří pili tři šálky denně. A nejnižší pravděpodobnost zlepšení sexuálního života po konzumaci kávy měli diabetici. 

Vědci se domnívají, že kofein spouští řadu farmakologických účinků, které zvyšují průtok krve do penisu tím, že roztahuje cévy a svaly. Odhady naznačují, že asi polovina mužů ve věku mezi 40 a 70 lety trpí určitým stupněm erektilní dysfunkce. Kofein může být řešením pro jejichh problémy. 

Související obsah

Předchozí výzkum také odhalil, že káva může zvýšit sexuální apetit u žen. Blahodárné účinky kofeinu nemusí člověk získávat pouze z kávy, texaská studie zahrnula do studie i kávu, čaj a nápoje pro sportovce.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Skrytá kamera na WC: Nechceš sex? Neee? Tak ti dám přes hubu!

Video: Pornoherčka Mia Khalifa učí panice sex! Na nafukovací Anče!

pet, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz