Márnice

Mladík (22) měl hroznou chuť na SEX! Milenku našel V MÁRNICI

Mladík (22) měl hroznou chuť na SEX! Milenku našel V MÁRNICI
Zdroj: Thinkstockphotos

Policisté zadrželi 22letého muže, který se vloupal do nemocniční márnice jen proto, že měl neukojitelnou chuť na sex. Pořádně tak překvapil tamní personál, který ihned uvědomil policii. Přivolané jednotky přistihly muže ve velmi choulostivé situaci.

Když máš chuť na sex, prostě si začni hned užívat. Tímto heslem se řídil 22letý mladík z Argentiny, kterého erotické představy a touhy dovedly až před dveře nemocniční márnice v Oranu, kde měla čekat jeho nová "milenka".

Zarážející na celé věci je hlavně to, že mladík nebyl v nemocnici ani hospitalizovaný. Aby si mohl dopřát sex v lékařském prostředí, nebyl ale líný podniknout cestu autobusem přes celé město a dlouhé desítky minut pak čekat na vhodnou příležitost.

Ta přišla současně s odchodem člena ochranky nemocnice, který nutně potřeboval na toaletu, a tak se na chvíli vzdálil. Mladík se nepozorovaně proplížil až do tamní márnice - jen aby mohl uskutečnit své zvrhlé sexuální choutky, informuje britský Daily Mirror.

Související obsah

Personál byl pořádně v šoku, když našel mladíka s kalhoty kolem kotníků u 41leté ženy, která ještě před několika minutami byla pečlivě uzavřená v márničním mrazáku. Okamžitě zalarmovali policii.

Když přivolané bezpečnostní jednotky dorazily na místo, byl muž právě v nejlepším a své nové milenky se nehodlal jen tak vzdát. Policistům se tak bránil i s kalhoty dole.

Nakonec byl však zpacifikován. Nyní ho čekají psychologické testy. Vzhledem k citlivé povaze případu policisté nechtějí uvádět žádné bližší informace. Jak ale informuje Daily Mirror, žena prý pocházela ze 70 mil vzdálené vesnice a spojitost s tímto mužem tak zřejmě neexistuje.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZVRHLÉ VIDEO: Vrahům a zlodějům povolili ve vězení vystoupení striptérek. Takhle to dopadlo!

NEČEKANÉ: Jaké je nejoblíbenější místo na sex? Neuvěříte, kde si to lidé rozdávají nejradši!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz