Zajímavosti

ŠOK! Lochnesská příšera je po smrti! Tělo našli na břehu jezera

ŠOK! Lochnesská příšera je po smrti! Tělo našli na břehu jezera
Zdroj: Profimedia

Je to potvrzené! Lochneská příšera žije. Respektive žila. Portál Mirror informuje, že náhodný chodec, který venčil psa na břehu známého jezera Loch Ness, našel kostru lochneské příšery!

O existenci tajemného tvora, který žil v jezeře na severu Skotska, spekulují lidé již staletí. První dochovaná zmínka pochází ze 6. století z legendy o sv. Kolumbovi. Největší šílenství kolem Nessie, jak se příšeře říká, však vypuklo po roce 1933, kdy byla poprvé vyfotografovaná.

Nyní mají zastánci tohoto legendárního tvora důkaz, že existuje. Vlastně spíše existoval. Pes nejmenovaného člověka, který svého miláčka venčil na břehu jezera Loch Ness, objevil kosterní pozůstatky neznámého tvora.

Ten svou velikostí i tvarem těla připomíná legendárního tvora, jehož existence i přes veškeré snahy nebyla nikdy potvrzena, ale který byl již mnohokrát natočen a vyfotografován.

Související obsah

Fanoušci po celém světe truchlí. Část z nich však o pravosti důkazu pochybuje. "Venčící se pes na břehu jezera Loch Ness právě narazil na tohle. Byla Nessie nalezena? Nebo někdo udělal úchvatný žert?" píše facebooková stránka Help2Rehome Scotland.

Jedna uživatelka na sociální síti Facebook píše: "Vypadá to jako hromada žeber a bílých jelit." Jiný uživatel píše: "Je to žirafí tělo." "Je zřejmé, že některý řezník potřeboval více místa ve své popelnici." Někteří uživatelé dávají do spojitosti smrt Nessie a možné odtržení Skotska od Británie kvůli brexitu. "Možná Nessie nechtěla opustit Spojené království, tak raději spáchala sebevraždu." Jiní obviňují z žertu místní policii.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

OTŘESNÝ ZÁŽITEK: Žena našla ve své posteli děsivé monstrum! Co jí žilo celá léta na střeše?

Záhada tuňákové konzervy: Po otevření vykoukl na ženu tvor s černýma očima

pj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz