Bydlení

Muž si pořídil obří akvárium do obýváku! Chodí si do něj zaplavat

Také jste vždy toužili mít doma velké akvárium a kochat se pohledem na vodní svět? A snili jste někdy o tom, že si v něm také zaplavete? Tento sen si splnil muž z Izraele.

Eli, který bydlí v Haifě v Izraeli, svou lásku k podmořskému světu vyřešil poněkud netradičně. Celý život toužil po velkém akváriu. Doma si proto nechal postavit skleněnou nádrž na 30 tisíc litrů vody.

Akvárium je tak veliké, že se do něj Eli chodí potápět a plavat s rybami, které krmí přímo z ruky. "Je to největší domácí akvárium v Izraeli a pravděpodobně i na světě," tvrdí hrdý majitel. Akvárium vybudoval v obývacím pokoji, kde má sezení, aby mohl ryby po večerech pozorovat a relaxovat.

Nadšenec vybudoval v akváriu také korálový útes. Eli vysvětlil, že přes den využívá přirozené sluneční světlo, aby udržel korály naživu, až večer zapne silné osvětlení.

 

Související obsah 

Filtrační systém je umístěn v podlaze pod nádrží a vyžaduje komplexní kombinaci moderní technologie. Majitel také přiznal, že péče o akvárium vyžaduje spoustu práce a výbavy - to ale Elimu, který své fanoušky zásobuje novinkami z podmořského světa na sociálních sítích, jistě nevadí.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz