červen

Červen bude zrádný! Numeroložka řekla, které dny budou kritické

Červen bude zrádný! Numeroložka řekla, které dny budou kritické
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

V červnu se pořádně zapotíte nejen kvůli tropickým teplotám, ale také kvůli bouřlivým emocím, které často budou převažovat nad logikou. Všechny (i ty sebepevnější) vztahy čekají obrovské zkoušky, na co byste si měli dát obzvlášť pozor, radí numeroložka Lenka Suchardová.

Měsíc červen pro všechny chystá hned několik zátěžových zkoušek, které prověří vztahy ve vašem okolí a často i pomohou vyřešit dlouhodobé problémy a krize. Na jedné straně se z vás budou drát touhy splnit si sny a posunout svůj život někam dál, na straně druhé budete chtít zachovat stávající pořádky. Které dny si vybrat k rozhodování, doporučila numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

První červnový týden bude připomínat spíše bitevní pole než poklidné užívání si slunečných dnů. Můžete očekávat spoustu nenadálých překvapení a zvratů, objeví se také náhlé hádky. To co již dlouhodobě běží ve stereotypu a vy máte pocit, že to ani jinak běžet nemůže, se najednou zvrtne. Nenaříkejte, ale popřemýšlejte o důvodu a věřte, že dojdete k takovému závěru, který vás potěší i rozesměje, i když to nemusí být právě v tomto měsíci.

Související obsah

Ve druhém týdnu převládají touhy, potřeby naplněného žití, city a emoce nad logikou a zdravým rozumem. I když víte, že cesta, kterou si vyberete, nebudete lehká, stejně se pro ni rozhodnete. Pokud vaše srdce žije v prázdnotě, můžete být svedeni k jakékoliv hlouposti. Proto si raději vytvořte určitý časový prostor a důležitá životní rozhodnutí ponechejte na jiný týden či měsíc.

Související obsah

Ve třetím týdnu najděte místo, kde se cítíte dobře a obývejte ho opravdu často a dlouho. Atmosféra bude jako na houpačce, chvíli napjatá a po čase citlivá a rozesmutnělá. Vše doteď stabilní se bude chovat nestále a nejistě. Dotýkat se to bude všeho, co máte rádi. Strach o něco vás vlastně přinutí začít něco dělat nebo usilovat o změnu. Snažte se postřehnout jemná upozornění tělesných signálů a včas se zastavit, abyste předešli fyzickému či psychickému vyčerpání.

Ve čtvrtém týdnu podporujte pohodu, nadšení a hravost u sebe i druhých. Můžete vzplanout pro tajnou lásku, uposlechněte však svou intuici, abyste předešli zklamání a problémům. Raději se věnujte partnerovi, dětem nebo přátelům. Uvidíte-li problémy či nespravedlnosti druhých, nejspíše otevřete své soucitné srdce a zatoužíte pomoci. Každý den je plný signálů a zvláštních vjemů, které vám chtějí ukázat směr i cestu, která je pro vás v tuto chvíli ta nejlepší.

Co nás podle numeroložky čeká v jednotlivé dny (předpovědi / data):


Zdroj: TN.cz
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE TO VÁŽNÉ: Patricie Solaříková stvrdila vztah se svou láskou! Nová životní etapa herečce svědčí

Stále si nemůžete najít partnera? Má to nejspíš tenhle DŮVOD!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sníh komplikuje dopravu, dálnice D6 je uzavřena kvůli nehodě dvou osobáků

Dálnici D6 na 154. km ve směru Sokolov uzavřela dopravní nehoda dvou osobáků s lehkým zraněním. Z důvodu šetření nehody je aktuálně dálnice uzavřena. Na povrchu dálnice je souvislá vrstva sněhu, informuje Policie ČR.

Píše se na Deník.cz