Zahraničí

VIDEO: Nadržený pár si to chtěl rozdat v taxíku. Řidič je natočil

Pořádné překvapení připravil pár v Moskvě jednomu taxikáři. Začali si totiž užívat sexuálních radovánek přímo na zadním sedadle taxíku. Řidič měl s nimi velkou trpělivost a z vozu je vyhodil, až když ho požádali, aby si vystoupil a nechal je o samotě.

Nažhavený pár v zápalu vášně vůbec netušil, že taxikář je zároveň videoblogger, který natáčí videa se zvláštními zákazníky, jak informoval Daily Mail. Do jeho sbírky tito dva nejspíš zapadnou.

Krátce poté, co pár nastoupil na zadní sedadlo vozu, začali oba vzdychat a žena dokonce vyšplhala muži na klín. Řidič se je nejprve snažil ignorovat, nevydrželo mu to ale moc dlouho.

K jeho úžasu se ho po chvilce pár zeptal, jestli by nemohl vystoupit a dopřát jim trochu soukromí, aby mohli vše v klidu dokončit.

Související obsah

"Zbláznili jste se? Mám vystoupit z vlastního auta, abyste v něm mohli mít sex? Běžte si to rozdat do hospody," zní taxikářova odpověď na videu.

Když řidič sdílel video na svém YouTube kanálu, okamžitě získalo přes 25 tisíc shlédnutí. Podle sledujících měl taxikář vyhodit nadržený pár z vozu daleko dříve. Jen málo z nich si myslelo, že měl páru vyhovět a sám auto opustit.

kik, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz