Rusko

Srazili jsme zvíře, hlásili piloti. Na dráze letiště našli mrtvého muže

Srazili jsme zvíře, hlásili piloti. Na dráze letiště našli mrtvého muže
Zdroj: Profimedia

Mrtvolu muže našli v úterý na největším ruském letišti Šeremeťjevo v Moskvě. Zemřel při srážce s letadlem, které zrovna startovalo.

Muže srazilo letadlo, které z Moskvy mířilo do Atén. Po startu ohlásili piloti dispečerům, že se na dráze pravděpodobně střetli se zvířetem. Ke škodám ale nedošlo, proto pokračovali v letu. Píše o tom Sputniknews.cz.

Na dráze ale místo zvířete našli tělo neznámého muže. Bylo v takovém stavu, že se nedalo na první pohled určit, o koho se jedná. Zaměstnancům se ale podařilo najít palubní lístek mrtvého.

Související obsah

Podle něj zjistili, že se jedná o občana z Arménie, který byl vyhoštěn z Madridu. Do vlasti se vracel letadlem s přestupem v Moskvě. V letadle z Madridu do Moskvy se ale dostal do potyčky s posádkou a když přistálo, vytratil se. Prozatím není jasné, jak se na startovací dráhu dostal.
 

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Probační služba přestala využívat náramky

Elektronický monitoring odsouzených a obviněných v listopadu skončil. Probační služba totiž měla problémy s dodavatelem náramků firmou SuperCom. Vrátí se tedy k namátkovým kontrolám. Ministerstvo spravedlnosti je na tuto variantu připraveno. Informoval o tom mluvčí ministerstva Vladimír Řepka.

Píše se na Deník.cz