Domácí

Hledají se oběti onanisty z Jižního Města. Obtěžoval nejméně čtyři

Hledají se oběti onanisty z Jižního Města. Obtěžoval nejméně čtyři
Zdroj: Policie ČR

V nejméně třech případech měl onanista obtěžovat celkem čtyři ženy na Jižním Městě v Praze. Muže se při poslední události povedlo ztotožnit, nyní je již obviněný a je ve vazbě. Policie si myslí, že by toho mohl mít muž na svědomí mnohem více, žádají proto případné poškozené, aby se ozvaly na linku 158.

Případ muže (26) ukazuje, že i v dopoledních hodinách může ženám hrozit nebezpečí sexuálního útoku. Podezřelý minimálně ve třech případech pronásledoval ženy na Jižním Městě a masturboval při tom.

První případ se stal v květnu v ulici Stříbrského. Poškozená šla podle policie dopoledne po ulici s kočárkem, když ji začal podezřelý pronásledovat a během toho masturboval. "Žena ve strachu zaběhla do panelového domu, ale to muže neodradilo, přitiskl se na prosklenou část dveří a začal se penisem třít o skleněnou výplň," uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

Druhý případ se odehrál v září v ulici Modletická, kudy procházely dvě dívky. Stejný podezřelý stál u křoví a masturboval. Poškozené se ho pokusily zahnat, to se ale nepodařilo a muž je podle policie začal pronásledovat. Podezřelý měl nicméně stažené kalhoty a nemohl běžet, dívkám se tak naštěstí podařilo prchnout.

Související obsah

Ve třetím případě, který se stal v Mendelově ulici, měl muž při onanování dokonce po poškozené chtít, aby ho uspokojila. Žena přiběhla ke zvonkům panelového domu, kde se ozval mužský hlas, nikdo na pomoc ale nepřišel.

 

Naštěstí šel po ulici jiný muž, který onanistu zahnal. Navíc zachránce devianta poznal, díky čemuž se ho následně podařilo ztotožnit a zadržet.

"V tuto chvíli je šestadvacetiletý muž stíhaný pro trestný čin výtržnictví a je ve vazbě. Ze znaleckého posudku z oboru psychiatrie a sexuologie mimo jiné vyplývá, že pobyt obviněného na svobodě je pro společnost nebezpečný, je vysoce pravděpodobná sexuální deviace a patologická sexuální agresivita. Obviněný je také drogově závislý a jeho agresivita se stupňuje," doplnil Daněk.

Související obsah

Kriminalisté si myslí, že by mohl mít muž na svědomí sexuálních útoků více, policisté proto žádají případné další poškozené, aby se ozvaly na tísňovou linku 158.
 

klma, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz