Domácí

Antónia (16) zmizela z děcáku i s ročním synem. Policie žádá o pomoc

Antónia (16) zmizela z děcáku i s ročním synem. Policie žádá o pomoc
Zdroj: Policie ČR

Policie pátrá po šestnáctileté Antónii Polákové, která pobývala v dětském domově v Havířově i se svým ročním synkem. V neděli s ním vyrazila na vycházku, z té se ale ani jeden už nevrátil. Policisté požádali o pomoc při hledání i veřejnost.

Šestnáctiletá dívka z Ostravy-Zábřehu pobývala v dětském domově v Havířově spolu se svým ročním synkem. V neděli 13. října se s chlapečkem vypravila na plánovanou vycházku, z té se ale už nevrátila. Nenechala ani žádnou zprávu.

Než odešla, řekla, že jde za svým přítelem Pavlem. "Mohla by se pohybovat i s dítětem po Ostravě a v okolí. Kontaktovali jsme lidi, kteří by mohli mít o jejím pohybu informace, prověřili jsme všechna místa, kde by se mohla nacházet, prozatím ale bez výsledku," uvedla mluvčí policie Pavla Jiroušková.

Související obsah

Policisté proto požádali o pomoc i veřejnost. "Uvítáme jakékoliv informace. Lidé mohou volat na bezplatnou linku Policie ČR 158," dodala Jiroušková. Naposledy na sobě dívka měla černé elastické kalhoty, červené tričko, růžovou bundu a plátěné boty.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz