útěk

Muž utekl z léčebny, jeho expřítelkyně byla v nebezpečí! Už ho dopadli

Muž utekl z léčebny, jeho expřítelkyně byla v nebezpečí! Už ho dopadli
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Policisté dopadli muže, který v sobotu utekl z psychiatrické léčebny v Bohnicích. Pacient mohl být nebezpečný pro svou bývalou přítelkyni, které již v minulosti vyhrožoval. Navíc nebyl na útěku poprvé.

"Od soboty pátrají policisté po třiačtyřicetiletém pacientovi, který utekl z psychiatrické léčebny v Bohnicích. Muž má okresním soudem nařízenou ochrannou léčbu," informoval na začátku pátrání policejní mluvčí Jan Rybanský.

Muž mohl být nebezpečný své bývalé přítelkyni. Podle policistů jí v minulosti již vyhrožoval. "Má soudem nařízenou ochrannou sexuologickou léčbu pro partnerský sadomasochismus," uvedla již dříve policie.

Krátce po vyhlášení pátrání se podařilo policistům muže dopadnout. Zatím není jasné, kde se skrýval.

Související obsah

Není to poprvé, co muž z Bohnic utekl. Naposledy to bylo letos na začátku června. Po dvou dnech se ale sám vrátil.

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Píše se na Deník.cz