Krimi

Řidiči kamionu přistál na čelním skle pytel plný výkalů, málem naboural!

Na českých silnicích se dějí různé věci, ale případ, který teď vyšetřují dopravní policisté z Kladna, je opravdu výjimečný. Obětí je v něm řidič kamionu, kterému při jízdě cosi přistálo na čelním skle.

Ukázalo se, že jde o pytel plný výkalů, který zřejmě vyletěl z okna protijedoucího vozu. Náraz vážně poškodil sklo a řidič měl co dělat, aby nenaboural.

I po důkladné očistné kůře jsou stopy útoku patrné. Hlavně poškozené sklo. Musela to být pořádná nálož. "Mohlo dojít k provalení čelního skla, myslim že mohlo dojít i k újmě na zdraví," má jasno majitel autodopravy Petr Březina.

Stalo se to 17. ledna kolem čtvrté ráno na novém okruhu kolem Slaného. Kamioňák jel asi šedesátkou. Proti němu vůz, který mohl jet přibližně osmdesát. Když se míjeli, přišla rána.

Řidič se pochopitelně velmi lekl. Ztratil orientaci a kabinou se navíc začal šířit příšerný zápach. Soupravu naštěstí ukočíroval a zastavil. Když incident hlásil na tísňovou linku, operátor se asi divil. Po příjezdu hlídky dostal řidič dýchnout. Alkohol před jízdou nepil.

Související obsah

"Policisté tento případ prošetřují jako dopravní nehodu a pátrají po podezřelém řidiči," uvedla policejní mluvčí Jana Šteinerová.

Zřejmě půjde také o kamioňáka. Těm na dlouhých cestách někdy nic jiného než improvizovat nezbývá. Druhá věc je zbavovat se výsledku palbou z oken.

Policie hledá svědky incidentu. Byla ale tma, skoro nulový provoz a sám fekální útočník se asi jen těžko ozve.

pez, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz