Domácí

VIDEO: Postavme Česko na nohy, zní heslo ODS. Stát se jí rozsypal za zády

Postavme Česko na nohy - tak zní heslo kampaně občanských demokratů pro letošní senátní a krajské volby. Na travnatém plácku si proto postavili mapu České republiky se skutečnými, nikoliv jen metaforickými nohami. Příliš dlouho jim na nich ale Česko nestálo. Při představování kandidátů do senátních voleb se stát z puzzlí rozsypal na zem.

Kampaň ODS do voleb odstartovala a aby občanští demokraté ukázali, že nejenže mají plán, ale jsou i hraví, každý z lídrů krajských voleb si přinesl kousek mapy České republiky - za každý kraj jeden. A poté, co představil své cíle, umístil ho na podstavec ve tvaru nohou.

Do letošních voleb jde ODS totiž s heslem Postavme Česko na nohy. Výsledkem měla být kompletní mapa České republiky, která - jak vyplývá z hesla kampaně - stojí na nohách. Ne vždy ale realita odpovídá představám. A tak místo toho, aby Česko pevně stálo, zhroutilo se jako domeček z karet.

Související obsah

Paradoxně k tomu došlo záhy poté, co na mapě přibyl poslední dílek skládanky, jímž byla Praha. Hlavní město tam přidala kandidátka do Senátu Miroslava Němcová. Pád České republiky za zády občanských demokratů navíc neúmyslně doprovázel jejich potlesk. Těžkou hlavu si z toho ale nedělali. Mapu postavili zpátky na nohy a pokračovali dál ve svém programu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz