Krimi

V Mariánských Lázních řádil šílenec. Napadal lidi, útočil i motorovou pilou!

V Mariánských Lázních řádil šílenec. Napadal lidi, útočil i motorovou pilou!
Zdroj: Policie ČR

Několik lidí měl 2. srpna napadnout v Mariánských Lázní sedmatřicetiletý muž. Na jednoho kolemjdoucího dokonce zaútočil motorovou pilou! Nikomu se naštěstí nic nestalo, útočník skončil ve vazbě. O případu informovali policisté v pondělí.

První útok se odehrál v rychlém občerstvení, kde 37letý muž obešel prodejní pult a přitlačil prodavače ke zdi.

“Po chvíli svého jednání zanechal a prodejnu opustil. Přitom měl vyhrožovat přítomné 21leté ženě,“ okomentoval incident policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Podle informací TN.cz jsou za útokem právě hádky s 21letou partnerkou. Při odchodu z rychlého občerstvení ještě muž řval na prodavače, že pokud zavolá policii, tak celou prodejnu podpálí a všechny zabije.

Související obsah

 

Zanedlouho v jiné části města útočník bez jakékoliv záminky urážel 37letou ženu a 43letého muže. Toho vzápětí napadl pěstmi.

Poté odešel nedaleko do své garáže, odkud si přinesl motorovou pilu, a na muže s ní zaútočil. Promáchl minimálně dvakrát, pak už ho zastavila přivolaná policejní hlídka.

Nikomu se nic nestalo a muž je nyní ve vazbě. Podle policejního mluvčího mu hrozí až deset let za mřížemi za vydírání, pokus o těžké ublížení na zdraví, vyhrožování a výtržnictví.

ts, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz