Zahraničí

"Už bylo dost zábavy, Donalde, jdeme domů!" Internet se směje Trumpovi

Podle odhadů vyhrál americké volby Joe Biden, který se tak stane 46. prezidentem Spojených států amerických. Jak už bývá zvykem, lidé na internetu se volbami bavili a po vyhlášení výsledků sociální sítě okamžitě zaplavily různé vtípky.

V sobotu svět obletěla zpráva o tom, že je konečně jasné, kdo bude příští prezident Spojených států. Joe Biden podle amerických médií zvítězil, Donald Trump již avizoval, že výsledky voleb napadne. Mnohé se ještě může stát, to ale nikomu na sociálních sítích nebrání dělat si z celé situace legraci.

Krátce po vyhlášení výsledků se začaly množit první vtipy. "Živé záběry Trumpa v Bílém domě," doprovodila uživatelka komentářem záběry z komediální televize, kde se poradce snaží dostat Trumpa pryč ze školky. "Už bylo dost zábavy, Donalde, jdeme domů!"

Další doprovodil fotku Donalda Trumpa a Angely Merkelové komentářem: "Už můžeš otevřít oči, je pryč."

"Kdyby Doland nechtěl opustit Bílý dům, pošlete bombajskou policii. Aktualizace, Doland uvolnil Bílý dům. Naposledy byl spatřen v Indii," sdílí další uživatel.

Objevilo se i video, které upravuje známý film. Naráží na to, že se počítá každý hlas a že Bidena dostaly do čela až korespondenční hlasy, zatímco Trump volal po zastavení sčítání.

Vtipy se objevily i poté, co Donald Trump prohlásil ve volbách Michigan za svůj, i když ještě sčítání nebylo u konce. "Tímto prohlašuji Kalifornii, Oregon a Washington za státy Kanady, protože to tak prostě cítím," napsal jeden a mnozí další si nárokovali od večeře po mnohem zvlášnější věci.

Související obsah

Další reagovala obrázkem a komentářem: "Trump se snaží vysvětlit, že vyhrál volby, i když vlastně prohrává."

Během působení Donalda Trumpa ve funkci vzniklo ohromné množství vtipů, za což mu někteří nezapomněli poděkovat: "Děkujeme za všechny meme, Donalde Trumpe."

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz